Możliwość komentowania Polityka, to dziedziną zajmująca się najważniejszymi elementami życia społecznego została wyłączona

Co zrobić, aby jakoś wspomóc Polskę?
Można śmiało powiedzieć, że obecnie patriotyzm raczej nie jest na czasie. Jednak nie można powiedzieć, iż trzeba być patriotą, jeżeli jest się Polakiem. W końcu wystarczy możliwie jak najbardziej starać się budować nasz kraj – dzięki tego typu postawie, nawet jeśli nie podajemy się za patriotów, to tak naprawdę nimi jesteśmy. Generalnie największym problemem Polaków są pieniądze. Czyli gdy będziemy zamożniejszym państwem, różnego rodzaju patologie będą o wiele rzadziej spotykane. To żadna tajemnica, że w tych bardziej zamożnych miastach oraz gminach, ludzie są szczęśliwi, bezpieczniejsi, niż osoby, które zamieszkują obszary z bardzo dużym bezrobociem, etc.
Jak w takim razie należy z tym walczyć? Co zrobić, aby pomóc Polsce? Dobrym pomysłem jest najzwyczajniej w świecie to by częściej zwracać dużą uwagę na poczynania czynnych uczestników sceny politycznej. Przecież fakty są takie, iż politycy niejako czują się bezkarnie. Bardzo niewielu ludzi zna swoich radnych czy nazwisko ministra spraw zagranicznych. Zasadniczo polityka na wysokim szczeblu w istocie nie jest już do uratowania – za daleko to wszystko poszło, ale przecież są jeszcze powiaty bądź gminy. Choć to tylko teoretyzowanie, wychodzę z założenia, iż absolutnie każdy Polak może jakoś wspomóc Polskę. A zresztą takowe myślenie nie powinno dotyczyć wyłącznie Polaków.

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Comments are closed.